Jak zdobyć klientów w sieci? Ruszają szkolenia dla przedsiębiorców z branży turystycznej Hajnówka Wita 18 listopada, 2022
Lokalna Organizacja Turystyczna ,,Region Puszczy Białowieskiej" zaprasza na szkolenie on-line "Social Media bez tajemnic". Jak i gdzie reklamować się, by pozyskiwać klientów, bez dodatkowych kosztów?

Jak zdobyć klientów w sieci?

Ruszają szkolenia dla przedsiębiorców z branży turystycznej

Jaki kanał social media wykorzystać w swojej branży? Jak tworzyć reklamy, które sprzedają? Co daje firmie wizytówka w Google? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznają uczestnicy szkoleń, które już wkrótce zorganizuje Lokalna Organizacja Turystyczna „Region Puszczy Białowieskiej”. To oferta dla przedsiębiorców z branży turystycznej z Hajnówki i okolic.

Szkolenia będą dwa. Pierwsze pn. „Social media bez tajemnic. Jak i gdzie reklamować się, by pozyskiwać klientów bez dodatkowych kosztów?” odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 21 listopada. Drugie z kolei pn. „Poznaj bezpłatne narzędzia Google, które pomogą Ci w reklamie i organizacji w firmie” zaplanowano dzień później, 22 listopada (wtorek). Oba odbędą się za pomocą platformy Zoom, a poprowadzą je eksperci z Ambitnej Marki.

Prowadząca: Patrycja Dubaniewicz Ambitna Marka. Termin szkolenia: 21.11.2022 r. w godzinach: 10:00-14:00 na platformie Zoom.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@lot.bialowieza.pl, po zgloszeniu zostanie do Państwa wysłany link do szkolenia.

Zależy nam na tym, żeby rozwinąć turystykę w Hajnówce, chcemy zachęcać do zakładania tego rodzaju działalności, ponieważ jako miasto mamy potencjał, by rozwijać się w tym kierunku. Celem szkolenia jest pomóc przedsiębiorcom w budowie rozpoznawalności ich marki, pokazać im, jak zaistnieć w sieci.

Marta Grzelak, szefowa Lokalnej Organizacji Turystycznej „Region Puszczy Białowieskiej”, organizatorka szkolenia

Zachęca też, by nie zwlekać ze zgłoszeniem, ponieważ zainteresowanie warsztatami jest duże. Zgłosili się już właściciele miejsc noclegowych, przedstawiciele gastronomii oraz punktów informacji turystycznej z Hajnówki i okolic.

Młoda dziewczyna w białej bluzce spogląda w ekran telefonu.

Szkolenia składać się będą z warsztatów teoretycznych oraz praktycznych. Na tych ostatnich uczestnicy pod okiem fachowca założą swój kanał w social media, a jeśli już go mają, to go uzupełnią i udoskonalą. Utworzą też plan działań, założą i uzupełnią wizytówkę Google i stworzą tam odpowiednie komunikaty. Napiszą też slogany firmy i wartościowe teksty do wykorzystania w komunikatach.

Chętni mogą przesyłać zgłoszenia na adres: biuro@lot.bialowieza.pl.

Szkolenia odbywają się w ramach działania „Skuteczny marketing turystyczny, czyli jak promować biznes turystyczny w sieci”, które znajduje się w projekcie „Hajnówka OdNowa – Zielona Transformacja”.

Napisz komentarz
Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *
Skip to content