Zespół Hajnówka Wita 6 lutego, 2021

REFERAT ROZWOJU

URZĘDNIK TEŻ CZŁOWIEK
Cześć! Jesteśmy grupą ludzi, której powierzono wdrażanie polityki rozwojowej Hajnówki zgodnie z wypracowanymi planami. Przekopujemy się przez tony dokumentacji – tego nie da się uniknąć. Przede wszystkim koncentrujemy się jednak na realnym działaniu  i alternatywnym podejściu do zarządzania miastem. O zachodzących zmianach myślimy długofalowo, bo wiemy, że nie od razu Rzym zbudowano – Wy też o tym pamiętajcie i bądźcie dobrej myśli.

Cechuje nas kreatywność, ambicja, pracowitość i doświadczenie w wielu obszarach. Każdy z nas jest specjalistą w danej dziedzinie, a łącząc nasze umiejętności tworzymy zgrany i szybko działający zespół. Wszyscy jesteśmy emocjonalnie związani z Hajnówką i zależy nam na jej rozwoju oraz na tym, by mieszkańcy naszego miasta czuli się tu dobrze i byli z niego dumni. Naszą ekipę znaleźć możecie przy ul. Józefa Piłsudskiego 8 w Hajnówce, w siedzibie Referatu Rozwoju. Zapraszamy!

ZESPÓŁ
Referat Rozwoju - Anna Pacewicz
ANNA PACEWICZspecjalista ds. społecznych i budżetowych, obsługi projektu i logistyki
członek ścisłego zespołu projektowego koordynującego wdrażanie projektu

Od samego początku uczestniczę w procesie kształtowania nowej wizji Hajnówki. Czuwałam nad każdym etapem tworzenia projektu. Zajmuję się monitoringiem i ewaluacją postępów, porządkowaniem i organizacją pracy. Jestem excelowym ninja kochającym cyferki i mam analityczne podejście do spraw, co pomaga spojrzeć na całość projektu z dystansu.

Po pracy chętnie zanurzam się w świat literatury, szczególnie kryminalnej. Jestem ostoją spokoju i mam w sobie dużo uważności, która pozwala mi dostrzec piękno w pozornie zwykłych rzeczach. Dlatego uwielbiam fotografować przyrodę, szczególnie w skali makro. Kocham dobrą kawę i dzień bez niej jest dla mnie dniem straconym!

Referat Rozwoju - Monika Aleksiejuk
MONIKA ALEKSIEJUKspecjalista ds. przedsiębiorczości i promocji, obsługi projektu i logistyki,
członek ścisłego zespołu projektowego koordynującego wdrażanie projektu

Razem z Magdą i Anią uczestniczyłam w pracach nad projektem od samego początku. Zajmuję się między innymi współpracą z partnerami i przedsiębiorcami. Bardzo lubię pracę z ludźmi, dlatego chętnie pomagam w organizacji spotkań i konferencji.

Mój syn jest całym moim światem, dlatego po pracy spędzamy czas we dwoje. Od najmłodszych lat pokazuję mu piękno naszej okolicy i uczę go uważności na to, co wokół nas wartościowe i piękne. Jeździmy na mikrowycieczki, chodzimy na spacery i odnajdujemy razem niezwykłość w pozornie zwykłych rzeczach. Interesuję się też modą i lubię o siebie zadbać.

Referat Rozwoju - Marta Siomko.
MARTA SIOMKOrynek pracy i bieżąca obsługa projektu

Zajmuję się działaniami na rzecz przedsiębiorczości wśród młodzieży oraz lokalnych pracodawców. Prowadzę dokumentację związaną między innymi ze śniadaniami biznesowymi, szkoleniami dla służb mundurowych. Poza tym pomagam tu każdemu, kto pomocy potrzebuje.

Jestem osobą towarzyską i otwartą na ludzi. Po pracy spędzam czas na łonie natury, z rodziną – bardzo lubię dzieci, nie tylko swoje. Dużo jeżdżę na rowerze i piknikuję. Mam hopla na punkcie biżuterii, której mam już zdecydowanie za dużo! W Hajnówce mieszkam od niedawna i widzę w niej ogromny potencjał i unikalny klimat.

Referat Rozowoju - Magda Klimkowska
MAGDA KLIMKOWSKAturystyka, analiza danych i bieżąca obsługa projektu

Zajmuję się działaniami związanymi z turystyką, analizuję także dane dotyczące zmian zachodzących w Hajnówce. Dbam również o dostępność wszelkich materiałów, które powstają w ramach projektu. Kiedy „robi się gorąco”, chętnie biorę na siebie część obowiązków koleżanek.

Z turystyką jestem związana od 12 lat, początkowo czysto teoretycznie na studiach, a potem w praktyce – był to nieodłączny element mojego życia. Podróżowanie poszerzyło moje horyzonty i pozwoliło poznać różnorodność kulturową. Paradoksalnie z unikatowości Puszczy Białowieskiej zdałam sobie sprawę dopiero pracując za granicą. Wróciłam i tutaj znalazłam swoje miejsce.

Referat Rozwoju - Anna Nikitiuk
ANNA NIKITIUKobsługa współpracy bilateralnej, tłumaczenia i współpraca ze społecznością lokalną

Zajmuję się współpracą bilateralną, czyli kontaktami i umowami z norweską Altą. Nie dość, że jestem specjalistką od języka, to do tego używam go bez opamiętania – jestem straszną gadułą. Dzięki temu łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi – i z lokalsami, i z naszymi zagranicznymi partnerami.

Urodziłam się na skraju Puszczy Białowieskiej. Pochodzę ze wsi Zwodzieckie k. Hajnówki. Uwielbiam to miejsce. Podlasie to mój dom, w którym mieszkam i pracuję od zawsze. Moja praca zawodowa, czyli językoznawstwo i sama nauka języków obcych to moja pasja. Jestem aktywna społecznie i przywiązuję bardzo dużą wagę do tożsamości, historii i kultury regionu.

Referat Rozwoju - Julia Szypulska
JULIA SZYPULSKAmedia i promocja

Odpowiadam za treści. Jeśli więc czytacie teksty na tej stronie, to albo ja je napisałam, albo chociaż wetknęłam swoje trzy grosze. Z zawodu jestem dziennikarką, przez kilkanaście lat pracowałam w regionalnych dziennikach – przede wszystkim w „Gazecie Współczesnej”, później także w „Kurierze Porannym”. Zdarzyło mi się również pełnić obowiązki rzecznika prasowego. Do moich zadań w tym projekcie należy więc współpraca z mediami i promocja.

Jestem pasjonatką języka polskiego i literatury. Realizuję ją, wykonując redakcję i korektę książek. Prywatnie jestem mamą dwóch dorastających córek. Wolny czas spędzam aktywnie – na treningach, rowerze albo spacerach. Interesuję się zdrowym odżywianiem, ekologią i urządzaniem wnętrz.

Zespół Referatu Rozwoju - Marek Baran.
MAREK BARANinspektor ds. zamówień publicznych
WSPARCIE I WDRAŻANIE PRI

W skład zespołu projektowego, w zakresie wsparcia administracyjnego, realizacji powierzonych dodatkowych zadań w projekcie oraz wdrażania usprawnień instytucjonalnych z Programu Rozwoju Instytucjonalnego, wchodzą:

Agnieszka Irena Zabrockaskarbnik; główny specjalista ds. finansów i budżetu projektu
Ireneusz Roman Kiendyśzastępca Burmistrza Miasta Hajnówka; nadzorujący wdrażanie Programu Rozwoju Lokalnego
Jarosław Grygoruksekretarz Urzędu Miasta Hajnówka, koordynator ds. wdrożenia Programu Rozwoju Instytucjonalnego
Alicja Siemieniukkierownik Referatu Społeczno-Administracyjnego; specjalista ds. kadr i wdrożenia Programu Rozwoju Instytucjonalnego
Łukasz Pawluczukkierownik, specjalista ds. obsługi inwestycji Nowej Ścieżki Rozwoju Hajnówki
Anna Maria Lebiedzińska-Łukszazastępca kierownika; specjalista ds. inwestycji Nowej Ścieżki Rozwoju Hajnówki i planowania przestrzennego
Monika Danilukreferent; stanowisko ds. obsługi finansowo-księgowej projektu
Danuta Golonkoreferent; stanowisko ds. rozliczania wynagrodzeń w projekcie
Katarzyna Iwacikreferent; stanowisko ds. zieleni miejskiej
Marzanna Sołtysradca prawny
Skip to content